ВіЕс Банк 

Украина

Сферы деятельности

Финансовый сектор

Я хочу тут работать
×

ВіЕс Банк 

1991 р - створено банк як Акціонерно-комерційний “Електронбанк” .
2001 р - банк перетворено у Відкрите акціонерне товариство “Електрон Банк” .
2007 р - Volksbank International AG придбав контрольний пакет акцій ВАТ "Електрон Банк" згодом збільшивши свою частку до 99,6%.
2008  р - банк змінив найменування на ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРСТВО “ФОЛЬКСБАНК”.
2009р  - банк змінив найменування на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ФОЛЬКСБАНК”.
2012 - ВАТ "Сбербанк Росії" придбав 100% в Volksbank International AG. До кінця 2012 року Volksbank International AG змінило найменування на Sberbank Europe AG.

16 грудня 2013 року - банк змінив найменування на Публічне акціонерне товариство “ВіЕс Банк”.

 

Необхідність такої зміни зумовлена припиненням з 15 лютого 2014 дії ліцензійного договору на використання Банком знаку для товарів і послуг VOLKSBANK, власником якого є компанія Österreichischer Genossenschaftsverband (ÖeGV), Австрія. У лютому 2012 року було виконано угоду про придбання Volksbank International AG Сбербанком Росії. 1 листопада 2012 Volksbank International AG перейменований в Sberbank Europe AG. Ці події  відобразилися на діяльності ПАТ «ФОЛЬКСБАНК» і зумовили необхідність зміни найменування Банку, а також логотипу (знаку для товарів і послуг), яким користується Банк.

Змінюючи назву,  Банк  не змінює ринкового позиціонування та надалі залишатиметься банком з тією ж організаційною структурою, кількістю відділень та персоналу.

За результатами 1 півріччя 2013 року  незалежне рейтингове агенство "Кредит-Рейтинг" підтвердило депозитний  та кредитний рейтинги ПАТ "ФОЛЬКСБАНК". Рейтинг надійності банківських вкладів Банку підтверджено на рівні "5" (найвищий рівень). Довгостроковий кредитний рейтинг  Банку підтверджено на рівні uaA+, прогноз рейтингу - стабільний.

 

Тож двері банку відкриті для фахівців з різних регіонів України, які хочуть досягнути успіху та професійного зростання!